Skip to content

Astrologės P. Kelertienės pranašystės apie Kauno pedofilijos bylos herojus

by on November 5, 2014

Prieš kelias dienas į afrikietišką turgų pavirtusi R. Janutienės laida, regis bandė ne kiek suteikti skaidrumo numarintai Kauno pedofilijos bylai, bet siekė dar labiau sudrumsti vandenį, apkaltindama violetinius  dabar jau emocingomis reakcijomis į  Kėdainių teisėjo V. Kondratjevo nelaimę. Nežinantiems primename – šis žmogus netyčiomis užmušė savo kolegę per avariją.

Nuoširdžiai užjaučiame a. a teisėjos šeimą bei bandome atsakyti į klausimus kodėl žudymo įrankiu Likimas pasirinko teisėją, pravardžiuojamą Likimu po skuboto Deimantės Kedytės atidavimo biologinei motinai.

Nors laidos vedėjai neįtiko nuoširdus sesers N. Sadūnaitės gailestis, bet patiko  vienas vyriškis ta proga suvalgęs tortą bei viešai džiūgaujantis dėl teisėjos mirties. Kiekvienas kvailioja savaip. Belieka palinkėti, kad tik džiaugsmuoliui viduriai neužkietėtų nuo tortų valgymo žuvus žmonėms.

Patiko todėl, kad būtent jis atitiko žinaisklaidos formuojamą įvaizdį, kad N. Venckienės pasekėjai yra pikti, buki, kraujo ištroškę fanatikai, patikėję savo skelbiamais paistalais ( pvz, kad mergaitė negyva, nors ją, gyvą  matė seneliai per apklausą kompiuterio pagalba).

Laidos vedėja nepasidomėjo, gal kas nors šį pilietį klaidina. Jeigu taip, tai kas? Kokie pareigūnai jam nuleidžia tokius gandus? Kas užkišinėja lapelius su Deimantės mirties data už a. a Drąsiaus paminklo? Koks tikslas? Sukelti sumaištį ? Nuvaryti į kapus jau ir taip nukamuotus diedukus?  Ne Stankūnus- šiems vienodai žydi sodai tiek apie dukras, tiek apie anūkes.

Laidos vedėja necitavo, nemirksėjo kaip sesuo N. Sadūnaitė kelis kartus pakartojo, jog niekam  niekas mirties nenori, nelinki. Nekerštaujantis violetinis Nuogai Tiesai neįdomus ir nenaudingas. Tiesiog netinkantis  ingridientas  į jos verdamą putrą . Galimai užsakytą.

Per Lryto žurnalistės, kurios suvytusį, nors amžiumi ir jauną kakliuką puošė kažkodėl  naujametinė girlianda ir putrai tinkamo ingridiento bobturgio  kėlimą vos vos girdėjosi astrologės P. Kelertienės įžvalgos  apie karmą. Gana įdomios  ir manyčiau nešališkos.

Jos vertė prisiminti ankstesnes šios astrologės pranašystes 2010 09 07

COPY : „Balsas.lt savaitė” su žinoma astrologe Palmira Kelertienė pažvelgė į garsios Kauno pedofilijos bylos herojų asmeninius horoskopus.
Drąsius Kedys (g. 1972 09 04)
Kauno pedofilijos istorijoje pagarsėjęs kaip kovotojas už pedofilų išniekintą mažametę dukrą. Miręs neaiškiomis aplinkybėmis.
Jo Saulė Mergelė susijungusi su Marsu. Tai klasikinis kario horoskopas. Siaučiant karams tokie žmonės būdavo didvyriai ir pirmieji puldavo po tankais. Jie pasižymi didele drąsa. Vardas tikrai užsitarnautas.
Marsas rodo ne tik kovą, bet ir idėją. Kai būna tinkamas motyvas, toks asmuo kovoja iki paskutinio kraujo lašo.
Ožiaragis po Mergelės yra penktas ženklas, simbolizuojantis vaikus. Šiame ženkle yra Baltasis Mėnulis, rodantis, kad vaikai yra šventi, juos reikia ginti kaip šventyklą.
Jo horoskope Mėnulis, Venera ir Krintantis Mėnulio Mazgas yra negatyviai susiję su Prozerpina (sąžinės simboliu) ir Juoduoju Mėnuliu (blogio simboliu). Tai rodo, kad zona, atitinkanti meilę, šeimyninį gyvenimą, moterį, yra pakenkta.
Esant tokiai planetų padėčiai sudėtinga rasti moterį, su kuria būtų galima sukurti harmoningą šeimą. Tai taip pat nurodo ir neišvengiamus ryšius su žmonėmis, turinčiais seksualinių problemų.
Analizuojant jo mirties horoskopą pastebimi smurtinės mirties ženklai. Tai galima pastebėti ir paskutiniame D. Kedžio Soliare (gimtadienio horoskopas). Jame yra daug nepalankių, net kritinių ženklų. Vienas jų pagal Mėnulio kalendorių pasitaikė per Šėtono dieną.
Vertinant D. Kedžio mirties horoskopą susidaro įspūdis, kad smurtas buvo gana „švelnus”, tarsi sukčiaujant, naudojant psichologinę, moralinę prievartą, spaudimą, nuodus, vaistus, alkoholį.
Jo žūties dieną asmeniniame horoskope susidariusi minėta planetų padėtis (Juodasis Mėnulis, Neptūnas – palsaptis, Chironas – įstatymai) lėmė tai, kad vargu ar kada pavyks išaiškinti kraupią paslaptį. Mat išaiškinus vieną, atsiras dar didesnė kita: tarsi paslaptis gimdo paslaptį.
Andrius Ūsas (g. 1974 07 15)
Pedofilijos byloje tapo vieninteliu įtariamuoju, galėjusius prisidėti prie mažametės D. Kedžio dukters seksualinio išnaudojimo. Iki pat žūties, birželio 13-osios, valstybės pareigūnų akylai saugotas verslininkas kategoriškai neigė jam mestus rimtus kaltinimus. Jis galėjo būti atsitiktinių sutapimų auka, bet jo horoskope yra klasikinių melagio požymių.
Pagal horoskopą jis meluoja tada, kai tai naudinga, kai reikia pasitenkinti arba patenkinti savo slaptą aistrą.
Šis žmogus gali būti susijęs su slaptosiomis struktūromis, draugijomis ir tapti tų pačių struktūrų auka.
Beje, prie slaptųjų struktūrų astrologijoje priskiriama daug kas – nuo oficialių valstybinių institucijų iki neformalios pogrindinės mafijos. Kuriai šių struktūrų priklausė minėtas asmuo, negalėčiau pasakyti, bet su kuriomis nors jų jis tikrai turėjo sąsajų.
Pagal tam tikrus astrologinius rodiklius, mirtis jį galėjo ištikti vandenyje arba veikiant nuodams. Nes už vandenį ir nuodus atsakingos planetos buvo itin negatyvioje padėtyje.
Tiesa, jei žmogus elgėsi netinkamai, manoma, kad Baltasis Mėnulis blogiausiu atveju gali nuvaryti ir į kapus ar nubausti apribodamas laisvę.
Šis asmuo savo horoskope turi pedofilams būdingų ženklų. Jis iš tikrųjų galėjo būti jiems priskiriamas.
Laimutė Stankūnaitė (g. 1986 04 08)
D. Kedžio dukros motina. Moteris ne kartą viešai pareiškė, kad mergaitės seksualiniu išnaudojimu įtariamam A. Ūsui mesti kaltinimai yra laužti iš piršto.
Žmogus gimęs itin sudėtingu metu. Pagal Mėnulio kalendorių – tai kritinė 29 Mėnulio diena, kuri laikoma Šėtono diena.
Tokie žmonės gyvenime susiduria su nemenkomis pagundomis, išbandymais. Jie gali tarnauti blogio jėgoms, jei nesirūpinama jų doru auklėjimu.
Jei nepakankamai kreipiama dėmesio asmenybei taurinti, tokie žmonės išauga problemiškomis personomis, neturinčiomis moralinių vertybių.
Šio asmens horoskope esantis Jupiteris, astrologijoje atsakingas už moralę, įstatymus, religiją, yra labai stipriai pažeistas.
Jupiterio ir Chirono planetos susijusios su morale, įstatymais, o Saturnas – su vidiniais principais. Kadangi šios planetos stipriai pažeistos, tokiam žmogui moralės, teisės principai paprastai nerūpi.
Tiesa, šio asmens horoskopas ganėtinai sėkmingas. Kad ir kokia būtų kritinė ir bloga padėtis, dažniausia pavyks išsipainioti ir net nugyventi gyvenimą laimingai.
Ar galima ja tikėti? Bent aš ja netikėčiau. Kadangi jos horoskope yra požymių, nurodančių į žmogų, linkusį keisti parodymus, draugus, nuomonę. Tai klasikinis sukčiaus, melagio ir vagies horoskopas.
Jos horoskopas įdomus tuo, kad be galo stipriai atskleistas Plutonas, Venera ir Marsas. Plutonas – karmiškai stipriausia planeta, būdinga žmonėms, kurie ankstesniame gyvenime buvo susiję su aktyviu seksualiniu gyvenimu.
Esant tokiai planetų padėčiai į šį pasaulį dažniausiai ateina nimfomanės.

Kažkas netikės, kažkam nepatiks, o kažkam tai bus tylus patvirtinimas, kad palaikydamas bent mintyse mažają Garliavos mergaitę, jos drąsujį ir jau mirties patalan atgulusį tėtį, jo išmintingą, ištremtą  seserį  buvo ir tebėra  teisingame kelyje. Tai tarsi blausus, nebylus  ženklas tamsoje – Žmogau, klausydamas savo širdies, tu nesuklydai…

Su pagarba Myra Kovalski

tumblr_inline_mjbk0nbRL61qz4rgp

From → Pradzios

5 Comments
 1. Jonas permalink

  Ar teisingai supratau, kad Jupiteris yra pazeistas Chirono? Tokio tipo pazeidimas stiprus? Ar vis delto tos planetos yra pazeistos atskirai ir pazeidimu nesusijusios tarpusavyje. Prasau dar karta isaiskinkite Laimutes Stankunaites horoskpo sia detale.

 2. Gina permalink

  Aciu poniai Palmirai ,ir Jums ponia Myra uz straipsni,as nei viena min nesuabejojau ,cia tik psichiskai nesveiki zmones gali abejoti???

 3. bla@delfi.lt permalink

  Pati Palmyra sake,kad reikia reikia tikslios gimimo valandos o ne datos,nes ta pacia data gimsta milijonai zmoniu visiskai skirtingu.

 4. Vijolė permalink

  Pradėjau gerbti astrologus, kurie, būdami įžvalgiais žmonėmis, tiesą pateikia apgaubę debesiu horoskopo ženklų . Ir faktinė medžiaga išdėstyta, ir neprikibsi – taip lėmė žvaigždės.

 5. vietintelis sakinys tikslus tai,kad pedofila Kedi uzverte jo aplinka.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: