Skip to content

Profesorės Laimos Bloznelytės baudžiamoji bylos baigtis

by on August 3, 2015

Profesorės Laimos Bloznelytės baudžiamoji byla baigta.
Nuosprendis bus skelbiamas rugsėjo 3 d. 10 val.
Apgailėtina prokuroro kaltinamoji kalba taip ir prašėsi komentaro – “sėskite studente – du”. Ieškovų advokatai irgi ne ką solidžiau atrodė, jie tiesiog dirbo savo darbą, kaltino pateisindami ieškovų pateiktus L.Bloznelytei apie 180 tūkstančių eurų ieškinius už visokias patirtas nenusakomas žalas. Ieškovai taip pat perskaitė susirašytas savo nuoskaudas, nepamiršdami visų įmanomų paniekos kaltinamajai variantų: dėl profesorės vardo, dėl 7 vaikų, žemos moralės ir netgi dėl prastesnės išvaizdos nei Tatjanos Stankūnienės, palydėdami nesulaikomų emocijų proveržiais. Į ką labai gražiai ir ramiai kaltinamosios advokatas sureagavo, kad patys iškėlę bylą neišvengiamai pasmerkėte save visiems pergyvenimams iš naujo ir tuo nevertėtų graudinti teismo. Taip pat advokatas dalykiškai pagrindė, kad byloje nėra L.Bloznelytės nusikaltimo sudėties argumentų ir galiausiai, – jau seniai baigėsi kaltinimo senaties terminas. Kaltinamoji L. Bloznelytė tepasakė, kad nelaiko savęs kalta ir prašo teismo ją išteisinti.
Kai teismas baigėsi, prof. Laima Bloznelytė dėkodama kreipėsi į kelias dešimtis atėjusių jos palaikyti piliečių su prašymu:
“PRAŠAU NERINKTI IR NESIŲSTI MAN PINIGŲ !!! baudoms
mokėti, jei tokios bus priteistos. Aš dirbu valdišką darbą, gaunu algą, auginu vaikus ir tegu valstybė išskaičiuoja iš mano atlyginimo.”
Iš tiesų, daugybėje bylų tie patys “nukentėję” ieškovai Ūsai ir Stankūnai siekia prisiteisti dideles sumas motyvuodami moraline žala.

Keista tik, kad moralinės žalos atlyginti nereikalauja V.Naruševičienės dukra, A.Ūso brolis ir vaikai iš pirmos santuokos?

Labiau panašu, kad pinigeliai žadėti pedofilijos bylos teatro aktoriams už vaidmenis. Vienai už neva mylinčios jaunamartės, antriems už Ūso triusikų nematymą, tretiems už puikius suvaidintus vaidmenis tv laidose ar net bjaurių komentarų rašinėjimą  apie Drąsių Kedį bei jo rėmėjus internetiniuose portaluose. Klanas neapgavo ir bandys susimokėti iš teisuolių išplėštomis baudomis.

Iš besilankančios teismų farse užrašų.

wizard-of-oz-1

From → Pradzios

One Comment
  1. aniona permalink

    Nugi tokius pinigus išleido nukentėjusiosios (vaiko) atsiėmimui, tiek visko pirko, papirkinėjo, tarėsi kaip užtildyt šitą reikalą… O dabar neriasi iš kailio, kad tik susigrąžint išeistas sumeles. Jei jie būtų teisūs, tai seniai būtų įrodę, kad mergytei viskas gerai ir ji čia – Lietuvoj – lakstytų sveika ir guvi, visi, kurie bent kiek dėl jos pergyveno (bent minimaliai), ją matydami ir žinodami, kad jai viskas gerai suprastų, kad jų yra teisybė, o ne A. A. Kedžio, Kedytės, Venckienės ir kitų, kurie stojo kovoti už vaiką, bet, deja, pralaimėjo. Kas teisus, tas šitaip nesislapsto ir neveidmainiauja, neprisiuvinėja kaltiesiems nusikaltimų, bet juos tik atskleidžia (kai bylos yra kurpiamos tokiais mastais, tai kaip dar galima sugebėt to melo nematyt?) ir nesidoroja su savo skriaudikais t.y. nežudo, nesamdo armijų, tam, kad vieną vaiką smurtiniu būdu paimtų, vadindami tai švelniu išsivedimu už rankytės (be jokio smurto prieš vaiką).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: