Skip to content

Laiškas iš Amerikos

by on February 18, 2016

Vasario 18 d. Lietuvą pasiekė pirmas Neringos Venckienės laiškas iš JAV. Šį laišką išplatino „Laisvo laikraščio “ redaktorius Aurimas Drižius. Skelbiame visą laiško turinį:

„Mielieji,

Į užsienio teismą persikels mano, Neringos Venckienės, pavojingiausios visų laikų Lietuvos kaltinamosios – 40 kriminalinių veikų – istorija. Taip pat persikels ir visa neištirta tragiška pedofilijos byla. Su neatliktais būtinais ikiteisminio tyrimo veiksmais, su Seimo išvadomis apie aplaidų pedofilijos bylos tyrimą prokuratūroje, su tragiškomis mirtimis, su mano brolio dukrelės, pripažintos nukentėjusiąja pedofilijos byloje, grobimu 2012 m. gegužės 17 d., nepradėjus nagrinėti pedofilijos bylos, su mano tėvų, giminaičių, kaimynų, pažįstamų ir kitų žmonių, kurie buvo neabejingi vaiko ir jo tėvo skausmui ir pagalbos šauksmui, persekiojimu, gąsdinimu ir vertimu nusikaltėliais.

Papasakosiu apie matytą baisumą ir šlykštumą „vykdant teismą sprendimą“ perduodant vaiką be prievartos“ ir reikalausiu iš Lietuvos valstybės vaizdo įrašo dėl smurto ir klaikaus teroro.

Paviešinsiu kaip dabartiniuose teismų procesuose Lietuvoje mergaitę apklausų metu už rankos laiko Černiaukas, išnešęs ją kojomis į priekį iš gimtų namų, apie vaiko nežinojimą kurioje klasėje jis mokosi ir atsakymus už jį teismui duodančiu Stankūnaitės gynėju.

Stengsiuosi parodyti kas padaryta iš Lietuvos per Nepriklausomybės laikotarpį: visiškai supuvusi teisėsauga, korupcija, iškrypėlių gynimas, aukų persekiojimas…

Priminsiu Drąsiaus žodžius ir jo pagalbos šauksmą: „Aš nežinau, gal būdamas tėvas kitomis akimis žiūriu ir kitaip suprantu mergaitės žodžius, kuriuos ji kartojo apklausų, ekspertizės metu. Bet gal yra Lietuvoje žmonių, kurie tokių vaiko žodžių kitaip suprasti nebegali – tai yra pati šlykščiausia prievarta, išsigimėlių, iškrypėlių, pedofilų orgijos…“

Įrodysiu, kad kerštas už mano pastangas siekti tiesos ir viešinti iškrypėlių melą skatino korumpuotą teisėsaugą kurti vis daugiau ir daugiau neva mano padarytų „nusikaltimų“.

Žinau, kad ir kaip besistengtų tikrieji nusikaltėliai, tiesa vieną dieną paaiškės. Tai – tik laiko klausimas. O šiuo metu man reikalinga Jūsų, mane palaikančių, parama.

Mums visiems yra skirtas vienoks ar kitoks gyvvenimas, likimas ir mirtis. Mes, gyvieji, ateiname į šį pasaulį būti ir veikti. Veikti prasmingai, ir – ne. Kaip bepasibaigtų mano gyvenimas, aš tiksliai žinau, kad jis nebuvo beprasmis. Aš nei karto nepasigailėjau, kad gelbėjau nuskriaustą brolio vaiką.

„Aš žinau, kokius sumanymus turiu dėl jūsų, – sako Dievas. – Sumanymus jūsų gerovei, o ne nelaimėms, ir ateitį su viltimi.“ (Jeremijo pranašystė 29:11).

Neringa Venckienė“

From → Pradzios

6 Comments
  1. Anonymous permalink

    Mieloji reikia grįžti …

  2. Atėmė jiega nes nevygfei teismo sprendimo. Norvegijoje atima ir tokiu būdu ir nekaltų neteisia bei neapkaltina. Aš manau Lietuva blogai jieško N.Venckienės . Pvz Daktara H.Henyte kai reikėjo greitai surado bei suėmė

  3. Gitana permalink

    Milijardai dingsta,tauta mulkina,smukdo ir nieko……O cia pagalvokit ,pati baisiausia visu laiku nusikaltele!!!!!Kokie zmones Lietuvoje durni.Sturmavo Garliava ir mergaite paeme butent tada kaip turejo is Danijos psichOlogai apklaust ir rimtai su ja dyrbt…..pedofilijos klausimu.O pasirodo,kad ir seneliai ja tvirkino …… Kad ir kas nutiktu ,bet as tikiu ,kad ta kuri isteisino ( po mirties ) jis tikrai tvirkino…. Bet pas mus Lietuvoje juk pedofilu nera…. Belgijoje buvo toks pats pedofilijos skandalas,bet ten auku 30 ,berods,tiksliai skaiciu nepamenu.Ir ten nieko niekas neirode.O visus 30 liudininku paslaptingai zuvo.Nepamenu tOo filmo pavadinimo……..O Neringa palaikau nes ji ne tik kovoja su neteisybe ,kuri suzlugde jos visa seima,bet ir su visa neteisybe kuri vyksta Lietuvoje.

  4. You mean I don’t have to pay for expert advice like this anoyerm?!

  5. "… and I will bless them that bless you, and curse them that curse you.."It doesn't get any clearer than that, and His covenant never changed anywhere in scripture.The fact is, defending Israel is the ONLY WAY to defend our own interests. Having G-d's blessing is #1 priority. He would make everything else fall into place if we helped Israel.If our government won't, individuals must do whatever we can.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: