Skip to content

Galimus Pedofilus gynusiųjų vargai ir ašaros po ketverių metų

by on May 17, 2016

Štai ir vėl išaušo gegužės 17 -osios  rytas. Panašus  kaip ir prieš ketverius metus. Atsigręžus atgal – kas įvyko per tuos ketverius metus. Klonio žmonės tampomi po teismus.  Kauno pedofilijos byla lyg rankovė išversta į išvirkščią pusę. Ieškoję teisybės tapo kaltinamaisiais. Tai būdinga visoms pedofilijos byloms, į kurias įsivėlę neliečiamieji, klano bei valstybinės mafijos atstovai. Tą minėjo ir Lietuvoje besilankiusi Belgijos princesė Žaklin de Croy. O kaip sekasi to nematomo, bet stipraus klano atstovams, kuriems už Deimantės vaikystės atėmimą buvo paauksuoti delnai, pakeltos pareigos ar politiniai reitingai?

Nebesutiksime Kauno gatvėse žymiosios L. Stankūnaitės advokatės Loretos Kraujutaitienės. Moters gyvybė tyliai užgeso, suėsta vėžio vos prieš mėnesį. Ir tik šykšti žinutė, dėka skaitytojos Ramunės mažai skaitomam portale šmėkštelėjo, kad  L. Stankūnaitės advokatė jau iškeliavo anapus. Lietuvos  Rytas net nesiteikė apie tai pranešti, nors noriai cituoja bet kokius N. Venckienės pasisakymus, kad vėl paeskaluoti  numarintą pedofilijos  bylą.

Garsusis teisėjas V. Kondratjevas, atidavęs Klonio mažylę į gličius biologinės motinos nagus, neatsižvelgdamas nei į mergaitės nuomonę, nei į sąlygas kuriomis ji privalės gyventi, jau  nebe teisėjas. Po kraupios avarijos 2014 spalį, per kurią žuvo ir jo kolegė – teisėjas Lemtis tyliai nusivilko  teisėjo mantiją bei pasitraukė į gyvenimo šalikelę.

Lietuvos liberalų sąjūdžio  pirmininkas Eligijus Masiulis dabar išgyvena labai sunkias ir neramias dienas. Prieš maždaug ketverius metus N. Venckienei sviesti žodžiai, kad ponia N. Venckienė turi  labai didelį apetitą http://www.15min.lt/naujiena/rinkimai-2012/rinkimai2012-naujienos/eligijus-masiulis-ponia-venckiene-turejo-labai-dideli-apetita-631-264324, garsiausiai skalijančiam liberalui grįžo bumerangu. Jis buvo STT pričiuptas su   106 000 eurų kyšiu, kuriuos galimai perdave MG Baltic viceprezidentas R. Kurlianskis.

MG Baltic savininkas D. Mockus, skandalingai susijęs su rusiškomis tarnybomis, pasirodo palaikantis šiltus santykius su Lietuvos liberalų sąjūdžio pirmininku. Tai puikiai paaiškina, kodėl D. Mockui priklausanti LNK televizija buvo taip tendencingai nusiteikusi  Kauno pedofilijos byloje ir viena po kitos gimdė į eterį laidas, advokataujančias L. Stankūnaitę ir baloje nuskendusį A. Ūsą. Ar D. Mockus paskolino ir savo ryžtingąją, kruvinuoju Gebelsu praminta anstolę S. Vaicekauskienę, brutaliai su robokopų gauja įsibrovusia į N. Venckienės tėvų namus, išdaužius langus ir aplink stovinčius iš siaubo besimeldžiančius žmones, istorija nutyli.  Kai D. Mockus konfliktavo su  Mitnijos vadovu  a. a A. Gurecku, pas ji taip pat paryčiais braudavosi žymioji anstolė, taip sukeldama psichologinį terorą. Mitnijos vadovas  neišlaikė ir nusižudė.http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/kaune-nusisove-buves-bendroves-mitnija-vadovas-a-gureckis-59-105306 Kas dar be pedofilijos  riša Lietuvos liberalus su įtakingais, turtingais  ne be rusu tarnybų šleifo verslininkais?  “Jei jūs manęs neginate, eisiu ten kur mane gins!”- drėbė pedofilija apkaltintas A. Ūsas savo buvusiems bendrapartiečiams pilietininkams ir staiga jį choru  ėmė ginti  Lietuvos liberalų sąjūdis.

Už kiek, Masiuli?

Ir kokius fokusus parodysi bei nustebinsi Lietuvą, kad išsirangyti iš kaltinimų korupcija?

O gal tu, Eligijau Masiuli, jau esi mušta korta, nuvarytas arklys?

E. Masiulis pyksta ir grasina, kažką labai įdomaus paviešinsiąs, meta užuominas ir į N. Venckienę, kaip numarintos pedofilijos simbolį. Anot jo, jis nesislėpsiąs ir įrodysiąs savo tiesą. Beje kur jis gali slapstytis? Maskvoje, šalia Raudonosios Aikštėje, gulinčios iškamšos?

Grasinti  Lietuvoje neverta, ne tik jei tau į nugarą šnopuoja R. Šimašius, bet ir jei STT išdrįso surasti kyšį. Galios plokštės po E. Masiulio kojomis jau išslydo ir jis nuleistas į unitazą. Kažkada taip pat grasino ir a. a A. Ūsas, E. Masiulio bendrapartiečio V. Ūso pusbrolis, kai buvo apkaltintas pedofilija ir 2010 06 13, šiltą birželio sekmadienio pavakarę prieš teismą, nuskendo sprindžio gylio kūdroje,prieš tai pajautęs tuometinio teisingumo ministro R. Šimašiaus alsavimą į pakaušį. http://simasius.blogas.lt/mano-liudijimas-apie-keturracio-motociklo-vairuotoja-292.html

Generalinės prokuratūros pasiūlyta  A. Ūso mirties priežastis susipynė folkloru:

  1. Nusprendė Ūsas išgerti visą prūdą
  2.  Kaip pasakoje, nepaklausė patarimo, gėrė iš balutės vandenėlį ir blogai baigė.
  3. Ūsas ieškojo savo pirštinės, dėl to ir į kūdrą įlipo, tikriausiai nardė ir ieškojo savo pirštines, o pataikė ant bebrų, išsigando ir prigėrė. Dėl visko kalti bebrai.
  4. Atvažiavo, išjungė pavarą, nulipo nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir prigėrė.
  5. Dar gali būti, kad tas Ūsas yra feniksas (atgimstantis po kremacijos iš pelenų). Ką gali žinoti?

O koks scenarijus kurpiamas Liberalų sąjūdžio pirmininkui?

Myra Kovalski

41 362242

 

 

 

From → Pradzios

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: